Boncuk Beyaz İnci

Marka: Brillant
Model No: B
Varyant:
Garanti: 2 Yl
Stok Durumu: 1000
Fiyatı:

Tüm stor ve zebra perde modellerinde girmiş olduğunuz ölçüler mekanizma dahil net ölçülerdir. Kumaş kesim payları nedeniyle girdiğiniz ölçüden 4 cm dar üretilmektedir.  • En giriniz
  • Boy giriniz

Miktar:  

Telefon İle Sipariş

Boncuk Beyaz İnci Perde'yi 0362 646 44 11 - 0530 180 00 77 - 0544 529 78 62 Nolu Telefonları Arayarak Telefon İle'de Sipariş Verebilirsiniz.

 hbvnmjhgfdghjmjhjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj

Boncuk Beyaz İnci Perde Özellikleri

Boncuk Beyaz İnci Perde % 100 Polyester Malzemeden Üretilmiştir. Bu Sayede Boncuk Beyaz İnciPerde'nin Temizliği Çok Kolay Olmaktadır. Ayrıca Kullanılan Malzeme Son Derece Uzun Ömürlüdür. Boncuk Beyaz İnci Perde'de Kullanılan Beyin Takımı 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiş Olup Bozulma Olanağı Ortadan Kaldırılmıştır. Boncuk Beyaz İnci Perde Tül ve Güneşlik Görevini Aynı Anda Görebilme Olanağına Sahiptir. Buda Sizi Extra Maliyetten Kurtarır.

Boncuk Beyaz İnci Perde Görsel Zenginliği ve Şıklığı Sayesinde Evinizin Dekoratif Havasını Zenginleştirecektir. Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Kumaşındaki Özellik Sayesinde Perde Aşağı Yukarı Hareket Ederken, Fonksiyonel Olmasının Yanı Sıra Aynı Zamanda Şık Duruşuyla İyi Bir Dekorasyon Ürünü Olarak Uzun Yıllar Konfor Sağlar.

Bütün Zebra Perdeler'de Olduğu Gibi Boncuk Beyaz İnci Perde Ölçüsü Alma, Montaj Kolaylığı, Taşınması ve Maliyet Konusunda Diğer Perdelere Göre Daha Avantajlıdırlar. Boncuk Beyaz İnci Perde Çok Kolay Değiştirilebilir Özellikte Üretilmiştir. Renginden Sıkıldığınızda veya Zebra Perdenin Kumaşında Bir Hasar Oluştuğunda Sadece Kumaşını Değiştirirsiniz. Diğer Kısımlarını Olduğu Gibi Kullanabilirsiniz. Bu Durum Perdelerini Çok Sık Değiştiren Kişiler İçin Ekonomik Tasarruf Anlamına Gelir.

Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Etek Modelleri

Aşağıdaki Resimden Boncuk Beyaz İnci İçin Etek Modeli Seçebilirsiniz. Beğendiğiniz Etek Modelinin Altındaki Numarayı Etek Modeli Seçeneğinden Seçmelisiniz veya Bize Telefon İle Bildirmelisiniz.

Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Kasa Özellikleri

Boncuk Beyaz İnci İçin Kullanılan Kasa Aluminyum Malzemeden Üretilmiştir. Aluminyum Perde Kasaları Hem Hafif Hemde Dayanıklıdır. Aluminyum Perde Kasası Size Montaj Esnasında Kolaylık Sağlayacaktır.

Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Desen Zenginliği

Boncuk Beyaz İnci Perde Çiçekli, Baskılı, Simli, Dar Plise, Geniş Plise, Simli Plise, Dar Mikro, Geniş Mikro, Jakar, Bambu, Klasik, İnce Çizgili Kumaşlarımızdan Oluşmaktadır.

Boncuk Beyaz İnci Perde İçin Ölçü Alma

Boncuk Beyaz İnci Perde İçin Ölçü Alma Son Derece Basittir. Aşağıdaki Resmi İnceleyerek Çok Kolay Birşekilde Ölçü Alabilirsiniz. Ayrıca İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşarak Ölçü Alma Konusunda Yardım İsteyebilirsiniz.

Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Montajı

Boncuk Beyaz İnci Perde Size Bir Kurulum ve Montaj Şeması İle Birlikte Gönderilir. Montaj Esnasında Kullanacağınız Bütün Malzemeler Paket İçerisinde Mevcuttur. Bu Sayede Extra Bir Malzeme Almanıza Gerek Kalmayacaktır. Boncuk Beyaz İnci Perde'nin Kurulumu İle İlgili Videomuzuda İnceleyebilirsiniz.

Boncuk Beyaz İnci Perde Garanti

Boncuk Beyaz İnci Perde 2 Yıl Garantilidir. Bu Zaman İçerisinde Kullanıcı Hatasından Kaynaklanmayan Herhangi Bir Sorun Yaşarsanız Firmamız Boncuk Beyaz İnci Perde'yi Durumuna Değiştirecek veya Tamir Edecektir. Garanti Süresi Bittikten Sonra Bizden Aldığınız Bütün Ürünler İçin Yedek Parça Hizmetini Bizden İndirimli Olarak Alacaksınız.

Boncuk Beyaz İnci Ödeme Seçenekleri

Boncuk Beyaz İnci Perde'yi Kredi Kartı Güvenli Ödeme, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme Seçeneklerinden Birini Tercih Ederek Satın Alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

«Browse over 500 000 of the best porn galleries, daily updated collections h ttp://pornassf uckf ...Devamı

carissatj4

«порно фильмы взрослых женьшин и парней игры с читами на деньги порнофото девушек в прозр ...Devamı

VladislavTeege

«чудный веб сайт https://onion- rp.com/karta-s ajta/»

TimothyChita

Baghdad
«шлюхи порно beer price uk 2010 аватар порно версия смотреть беспатно регестрации и смс ...Devamı

Vyacheslavvot

«When it comes to choosing [url=http://ma rshag.ru/konso lnya-lestnitsy ]console stairs[/url] for ...Devamı

Bamon Abesk

Lianyungang
«Привет, хочешь узнать ! как выбрать обувь ============ ============== ====== Всем пока!»

Valentina low

Москва
«www.wild step mom.com http://www.wer ow.com/mod.php ?mod=calendar& op=visit_link& url=https://ww ...Devamı

JenniferScady

saniy leven nxx
«Video game addiction Center»

Michealcew

Tomohon
«фото свингеры порно секс бабки русские порно копилка художественный порнофото займ к ...Devamı

AnatoliyLof

«nadikai sex sitlls http://www.stu gbo.de/clickco unt.asp?id=990 &url=https://k ompoz.me/find/ hk ...Devamı

Rileyfling

chool karala sexdownlod
Bütün Yorumları Oku Yorum Yaz