Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11

Marka: Brillant
Model No: ZP
Varyant:
Garanti: 2 Yl
Stok Durumu: 1000
Fiyatı: 15 TL

Tüm stor ve zebra perde modellerinde girmiş olduğunuz ölçüler mekanizma dahil net ölçülerdir. Kumaş kesim payları nedeniyle girdiğiniz ölçüden 4 cm dar üretilmektedir.  • En giriniz
  • Boy giriniz

Miktar:  

Telefon İle Sipariş

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'yi 0362 646 44 11 - 0530 180 00 77 - 0544 529 78 62 Nolu Telefonları Arayarak Telefon İle'de Sipariş Verebilirsiniz.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Özellikleri

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde % 100 Polyester Malzemeden Üretilmiştir. Bu Sayede Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11Perde'nin Temizliği Çok Kolay Olmaktadır. Ayrıca Kullanılan Malzeme Son Derece Uzun Ömürlüdür. Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'de Kullanılan Beyin Takımı 1. Sınıf Malzemeden Üretilmiş Olup Bozulma Olanağı Ortadan Kaldırılmıştır. Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Tül ve Güneşlik Görevini Aynı Anda Görebilme Olanağına Sahiptir. Buda Sizi Extra Maliyetten Kurtarır.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Görsel Zenginliği ve Şıklığı Sayesinde Evinizin Dekoratif Havasını Zenginleştirecektir. Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Kumaşındaki Özellik Sayesinde Perde Aşağı Yukarı Hareket Ederken, Fonksiyonel Olmasının Yanı Sıra Aynı Zamanda Şık Duruşuyla İyi Bir Dekorasyon Ürünü Olarak Uzun Yıllar Konfor Sağlar.

Bütün Zebra Perdeler'de Olduğu Gibi Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Ölçüsü Alma, Montaj Kolaylığı, Taşınması ve Maliyet Konusunda Diğer Perdelere Göre Daha Avantajlıdırlar. Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Çok Kolay Değiştirilebilir Özellikte Üretilmiştir. Renginden Sıkıldığınızda veya Zebra Perdenin Kumaşında Bir Hasar Oluştuğunda Sadece Kumaşını Değiştirirsiniz. Diğer Kısımlarını Olduğu Gibi Kullanabilirsiniz. Bu Durum Perdelerini Çok Sık Değiştiren Kişiler İçin Ekonomik Tasarruf Anlamına Gelir.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Etek Modelleri

Aşağıdaki Resimden Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 İçin Etek Modeli Seçebilirsiniz. Beğendiğiniz Etek Modelinin Altındaki Numarayı Etek Modeli Seçeneğinden Seçmelisiniz veya Bize Telefon İle Bildirmelisiniz.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Kasa Özellikleri

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 İçin Kullanılan Kasa Aluminyum Malzemeden Üretilmiştir. Aluminyum Perde Kasaları Hem Hafif Hemde Dayanıklıdır. Aluminyum Perde Kasası Size Montaj Esnasında Kolaylık Sağlayacaktır.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Desen Zenginliği

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Çiçekli, Baskılı, Simli, Dar Plise, Geniş Plise, Simli Plise, Dar Mikro, Geniş Mikro, Jakar, Bambu, Klasik, İnce Çizgili Kumaşlarımızdan Oluşmaktadır.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde İçin Ölçü Alma

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde İçin Ölçü Alma Son Derece Basittir. Aşağıdaki Resmi İnceleyerek Çok Kolay Birşekilde Ölçü Alabilirsiniz. Ayrıca İletişim Bilgilerimizden Bize Ulaşarak Ölçü Alma Konusunda Yardım İsteyebilirsiniz.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Montajı

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Size Bir Kurulum ve Montaj Şeması İle Birlikte Gönderilir. Montaj Esnasında Kullanacağınız Bütün Malzemeler Paket İçerisinde Mevcuttur. Bu Sayede Extra Bir Malzeme Almanıza Gerek Kalmayacaktır. Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'nin Kurulumu İle İlgili Videomuzuda İnceleyebilirsiniz.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde Garanti

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde 2 Yıl Garantilidir. Bu Zaman İçerisinde Kullanıcı Hatasından Kaynaklanmayan Herhangi Bir Sorun Yaşarsanız Firmamız Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'yi Durumuna Değiştirecek veya Tamir Edecektir. Garanti Süresi Bittikten Sonra Bizden Aldığınız Bütün Ürünler İçin Yedek Parça Hizmetini Bizden İndirimli Olarak Alacaksınız.

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Ödeme Seçenekleri

Brillant Zebra Perde Jakar Bukle 11 Perde'yi Kredi Kartı Güvenli Ödeme, Banka Havalesi, Kapıda Ödeme Seçeneklerinden Birini Tercih Ederek Satın Alabilirsiniz.

Müşteri Yorumları

«Headphones for mobile at the most cutting-edge price https://zilo .app/2VadAQ»

Aliexpress2019

London
«зеркальные окна в квартире - тонировка балконов, тонировка балконных стекол»

JosephHedom

Gliwice
«buy kamagra online australia framed jessica порно юлька порно рассказы morning after ...Devamı

IgnatiySigue

«Love. Hot Sex. Fun. You can find all this on the site https://beauty girl.online/»

DennisScalp

Chelten
«Срочный ремонт iPhone, iPad и др. устройств Apple в Киеве Kyiv http://i7phone .com.ua в Украине ...Devamı

TimothyAmoNe

Kyiv
«Делюсь секретами, как купить квартиру напрямую у застройщика в полтора раза дешевле. Все полез ...Devamı

Katyapeamb

Красноярск
«Доброго времени суток. Искал информацию в инете, пока не обнаружился вот данный веб-ресурс ...Devamı

PepeljaevPJ

Santa Rosa
«рецепты салатов birthday пластиковые окна online translator день рождения игры дл ...Devamı

Francisvar

Aqtobe
«Делюсь секретами, как купить квартиру напрямую у застройщика в полтора раза дешевле. Все полез ...Devamı

Katyapeamb

Красноярск
«Халява-Сеть магазинов конфискта http://6of.r u/ - More info>>>»

Charlesanget

Смоленск
Bütün Yorumları Oku Yorum Yaz